“Homoseksualë?!! Joooo.... Madje as heteroseksualë!” dëgjoni përgjigjet e çuditshme të qytetarëve në mes të Tiranës (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:45 11-02-2016

Duket se “fobia” qëndron thjesht te fjala "seks".

Në një “Vox pop” të emisionit “Vizioni i Pasdites”, qytetarët të grupmoshave të ndryshme pyeten nëse do i pranonin fëmijët e tyre heteroseksualë apo homoseksualë.

Ajo që bie në sy është fakti që qytetarët nuk e dinë as çfarë është heteroseksualiti dhe as çfarë është homoseksualiteti por megjithatë, të gjithë në mënyrë të prerë  përgjigjen “Jo”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026372909545898
array(1) { ["section"]=> string(117) "homoseksuale-joooo-madje-as-heteroseksuale-degjoni-pergjigjet-e-cuditshme-te-qytetareve-ne-mes-te-tiranes-video-32284" }