Horror në Universitet, merren peng dhjetëra persona

Publikuar tek: bota, më 18:05 10-01-2017 Horror në Universitet, merren peng dhjetëra persona

Një situatë pengmarrje është duke ndodhur në një kampus universitar në Alabama të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Një person i armatosur raportohet se po mban peng stafin e kampusit dhe studentë.

“Nuk u njoftuam për grabitje. Nuk e dimë si është situata”, ka thënë shefi i policisë në vend, transmeton Newsbomb.al

Forca të shumta policie dhe ato speciale SWAT, kanë mbërritur në vendngjarje.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034929037094116
array(1) { ["section"]=> string(56) "horror-ne-universitet-merren-peng-dhjetera-persona-65141" }