Hoxha nuk pendohet: Më vjen keq që vezët nuk e kapën Ramën

Publikuar tek: politike, më 12:37 26-02-2016 Hoxha nuk pendohet: Më vjen keq që vezët nuk e kapën Ramën

Situata në seancën plenare të ditës së djeshme në Kuvendin e Shqipërisë ka qenë tejet e tensionuar.

Kjo për shkak se deputetët e opozitës qëlluan me vezë kryeministrin Edi Rama. Deputeti i djathtë Bedri Hoxha është një prej tyre që qëlloi drejt shefit të kabinetit qeveritar por e vetmja gje për të cilën i vjen keq është fakti që “anjë nga vezët nuk kapi Ramën”.

“Nuk jam penduar që e gjuata me vezë. Më vjen keq që nuk arritën ta kapnin Ramën”, thotë Bedri Hoxha për News 24.

Sakaq, Grupi Parlamentar i PD është duke zhvilluar mbledhje me dyer të mbyllura përsa ndodhi dje në Kuvend.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tre rebelët e Partisë Socialiste, si pritën Blushi, Hafizi dhe Kopliku që situata të qetësohej në Kuvend
Rama: Shqipëria nuk do bëhet rruga e re për emigrantët »
Article Logic
Execution time: 0.041394948959351
array(1) { ["section"]=> string(63) "hoxha-nuk-pendohet-me-vjen-keq-qe-vezet-nuk-e-kapen-ramen-33600" }