Humb jetën në aksident me makinë shkrimtari dhe aktori i njohur

Publikuar tek: bota, më 19:31 10-10-2018 Humb jetën në aksident me makinë shkrimtari dhe aktori i njohur Shkrimtari Mohammad bin Rafea

Shkrimtari dhe autori i njohur Mohammad bin Rafea ka humbur jetën mbrëmjen e së dielës në një aksident tragjik.

Mediat e huaja raportojnë se Rafea ka ndërruar jetë si pasojë e një aksidenti me makinë në zonën e Hilit, ndërkohë që dhe vëllai i tij, Abdul Khaliq, ka konfirmuar vdekjen nëpërmjet një postimi në Twitter.

Fansat dhe dashamirësit e të riut janë tronditur nga lajmi i vdekjes, pasi siç ka shkruar njëri prej tyre, ai e kishte parë Mohammadin teksa filmonte një video në Snapchat-in e tij pak para vdekjes.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Palma de Majorca, Ibiza, Formentera, ishujt e turistëve në “ALERT”, shirat e rrëmbyeshëm çojnë në 9 numrin e VIKTIMAVE
Po ndodh në Florida, URAGANI i fuqishëm po shkatërron gjithçka (PAMJET LIVE) »
Article Logic
Execution time: 0.016947984695435
array(1) { ["section"]=> string(70) "humb-jeten-ne-aksident-me-makine-shkrimtari-dhe-aktori-i-njohur-137345" }