Humb jetën pushuesi nga Kosova te Rana e Hedhun

Publikuar tek: aktualitet, më 18:06 09-08-2018 Humb jetën pushuesi nga Kosova te Rana e Hedhun

Një plazhist nga Kosova ka ndërruar jetë mesditën e sotme në plazhin “Rana e Hedhun” në Shëngjin.

Rreth orës 13:25 shtetasi E.J. 62 vjeç, banues në Kosovë, ka rrezikuar të mbytet dhe më pas në gjendje të rëndë shëndetësore është transportuar me urgjencë drejt spitalit të Lezhës ku edhe ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Lezhë, vazhdojnë veprimet hetimore për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E TRISHTË/ Postimi i fundit i Enea Xhajës që vrau veten tragjikisht: Nga inati botës do... (FOTO)
Vetëvritet një person në Durrës, hidhet nga kati i pestë »
Article Logic
Execution time: 0.016849040985107
array(1) { ["section"]=> string(54) "humb-jeten-pushuesi-nga-kosova-te-rana-e-hedhun-130628" }