Humb ndjenjat e reja në mes të trotuarit në Tiranë, dërgohet me urgjencë në spital (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 12:42 17-04-2018 Humb ndjenjat e reja në mes të trotuarit në Tiranë, dërgohet me urgjencë në spital (FOTO) Nga vendngjarja

Një vajzë e re ka humbur ndjenjat në mes të trotuarit në Tiranë.

Newsbomb.al mëson se vajza ishte duke ecur në zonën e ish-Frigoriferit në kryeqytet, ndërsa për një moment nuk është ndjerë mirë dhe ka pësuar gjendje të fikti.

Siç shihet nga pamjet kalimtarë e rastit janë afruar t’i japin ndihmë të resë. Ndërsa në vendngjarje ka mbërritur pas pak minutash ambulanca dhe e ka dërguar në urgjencën e QSUT-së.

9.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksident në Tiranë, fuoristrada përplaset me autobusin (FOTOT)
Prokurorja që ra sot në ‘rrjetën e Vettingut’, mijëra euro të pajustifikuara (PASURIA) »
Article Logic
Execution time: 0.020241975784302
array(1) { ["section"]=> string(93) "humb-ndjenjat-e-reja-ne-mes-te-trotuarit-ne-tirane-dergohet-me-urgjence-ne-spital-foto-117180" }