Humbën me Lushnjen, zbulohet vendimi radikal i presidentit të Kukësit, Safet Gjici

Publikuar tek: sport, më 22:15 09-12-2017 Humbën me Lushnjen, zbulohet vendimi radikal i presidentit të Kukësit, Safet Gjici

Skuadra e Kukësit u mund sot nga Lushnja e vendit të fundit, me rezultatin 3-1. Pas këtij rezutlati, situata te klubi verilindor nuk ka qenë aspak e mirë.

Tifozët kanë kërkuar largimin e trajnerit Milinkoviç.

Por, të kontaktuar nga "Supersport", zyrtarë të klubit të Kukësit, kanë thënë se Milinkoviç nuk  do të largohet nga skuadra dhe ai do të vijojë kontratën me verilindorët.

Sipas "Supersport", te Kukësi do të ketë revolucion në merkaton e janarit, ku priten që shumë lojtarë të largohen dhe të vijnë të tjerë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vetëm një orë para fillimit të ndeshjes, tifozët përplasen me policinë në Torino
Mes polemikave dhe rasteve të humbura mbyllet në ‘X’ Juventus-Inter »
Article Logic
Execution time: 0.051606178283691
array(1) { ["section"]=> string(87) "humben-me-lushnjen-zbulohet-vendimi-radikal-i-presidentit-te-kukesit-safet-gjici-102532" }