Humbi garën me Hervin Çulin për drejtimin e Teatrit Kombëtar, reagon për herë të parë Ema Andrea: Zoti i shtëpisë dhe firmëtarja vendosën...

Publikuar tek: kulture-art, më 07:47 13-04-2018 Humbi garën me Hervin Çulin për drejtimin e Teatrit Kombëtar, reagon për herë të parë Ema Andrea: Zoti i shtëpisë dhe firmëtarja vendosën...

Aktorja Ema Andrea reagon për herë të parë pas humbjes së garës për drejtimin e Teatrit Kombëtar.

Ditën e djeshme Këshilli i Ministrave riemëroi në krye të teatrit Hervin Çulin. Ky i fundit do të jetë në krye të TK për katër vitet e ardhshme.

“Edhe pse i Zoti i shtëpisë dhe firmëtarja vendosën tjetër gjë në drejtim të TK, u përulem me mirënjohje të gjithë kolegëve aktorë dhe artistëve të rinj e me eksperiencë, brenda dhe jashtë Shqiperië që mbështetën kandidaturën time! Falenderoj miqtë e mij që me keshillat dhe ndihmën e tyre konkrete i dhanë platformës se paraqitur nga unë,ploteri profesionale dhe mua më bën te ndihem e lumtur qe kam miq të vërtetë! Genci Fuga e Laerti Vasili ju përshëndes e ju falenderoj që ndatë me mua këtë rrugëtim të shkurtër e ju uroj suksese në skenë! Destinacioni mbetet! Rrugët jane të ndryshme!”, është shprehur Andrea.

Po ashtu në garë me drejtorin e ri ishte edhe Genci Fuga dhe Laert Vasili.

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tre muaj nga vdekja e Rexhep Çelikut, partnerja e tij bën dedikimin PREKËS: Hape krahët, qiellin pushtove...
»
Article Logic
Execution time: 0.02134895324707
array(1) { ["section"]=> string(142) "humbi-garen-me-hervin-culin-per-drejtimin-e-teatrit-kombetar-reagon-per-here-te-pare-ema-andrea-zoti-i-shtepise-dhe-firmetarja-vendosen-116718" }