Humbi një tjetër ndeshje, jep DORËHEQJEN trajneri i njohur

Publikuar tek: sport, më 17:48 15-09-2018 Humbi një tjetër ndeshje, jep DORËHEQJEN trajneri i njohur

Elbasani nuk e ka nisur aspak mirë Kategorinë e Parë, ku në dy ndeshje ka pësuar dy humbje.

Ndaj Orikut 2-0 në takimin e parë dhe sot ndaj Egnatias në shtëpi 1-2. Pas përfundimit të ndeshjes, Eriol Merxha nuk e ka përballuar situatën dhe ka deklaruar dorëheqjen.

Mbetet për t’u parë se kush do të vendoset në jrye të elbasanasve, pasi sapo ka filluar kampionati.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019037008285522
array(1) { ["section"]=> string(64) "humbi-nje-tjeter-ndeshje-jep-doreheqjen-trajneri-i-njohur-134445" }