Humbi njeriun e shtrenjtë të familjes, fjalët prekëse të gazetares së njohur të Top Channel: Ti je dielli i ngrohtë i ditëve të mia të ftohta…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:16 15-11-2017 Humbi njeriun e shtrenjtë të familjes, fjalët prekëse të gazetares së njohur të Top Channel: Ti je dielli i ngrohtë i ditëve të mia të ftohta…

Gazetarja e njohur Rudina Demneri, e njohur ndryshe edhe si Paloma në emisionin investigativ “Fiks Fare” në Top Channel tre vite më parë ka humbur motrën e saj, Brunën në moshë shumë të re.  

Dhimbja për të motrën, si njeriun më të shtrenjtë për të është shumë e madhe për gazetaren e njohur, e cila në rrjetet sociale ka shkruar disa rreshta vërtet prekës.  

“Ti je dielli i ngrohtë i ditëve të mia të ftohta
Ti je hëna e shndërritshme në netët e errëta

Ti je erë e këndshme flladi në vapën që përvëlon
Ti je gjysma ime .

Nuk mundem ta besoj ikjen tende kurre . Ti e doje shume jeten e doje shume familjen kishe shume arsye per ta gezuar rinine tende.

Zoti te zgjodhi ty per te ndricuar parajsen dhe per te erresuar dhimbjen tone. Me mungon kaq shume .
Doja te ndaja me ty ato momentet me te bukura te jetes qe ti dikur mi tregoje si perralle dhe sot u bene realitet. Ma bere me hile.

Te dua pafundesisht dhe cdo dite lutem qe te jeshe mire dhe te me duash si gjithmone ! Jam aty me ty . Bruna Demneri”, shkruan Rudina.

 

 

vddfx.jpg

 

 

 

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « S'do ta njihni, gazetarja shqiptare publikon foto nga Parisi: Kur braktisnim provimet për arsye madhore
Sa lexojnë bukuroshet shqiptare, gafa e “Miss Universe Albania” do ju shkrijë së qeshuri (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.0047810077667236
array(1) { ["section"]=> string(145) "humbi-njeriun-e-shtrenjte-te-familjes-fjalet-prekese-te-gazetares-se-njohur-te-top-channel-ti-je-dielli-i-ngrohte-i-diteve-te-mia-te-ftohta-99613" }