Humbi zgjedhjet përballë Armand Dukës, shfaqet mes miqsh Bashkim Fino (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:11 20-02-2018 Humbi zgjedhjet përballë Armand Dukës, shfaqet mes miqsh Bashkim Fino (FOTO)

Disa ditë pasi humbi garën për kreun e FSHF-së, përballë Armand Dukës, shfaqet deputeti i PS, Bashkim Fino.

Deputeti është kapur në një foto mes punonjësve të Kuvendit të Shqipërisë ditën e sotme, një foto që është realizuar dhe publikuar nga fotografi i kuvendit, Agim Rama.

Fino duket mjaft i qetë i rikthyer në jetën politike, ndërsa Rama e komenton fotografinë e tij: “si gjithmonë deputeti Fino ka shumë miq që e rrethojnë”.

Duka mposhti Finon duke marrë 38 vota, duke rimarrë kështu mandatin e presidentit të FSHF për herë të pestë.

 

fino.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Ne e kemi shumë xhan nëna Mian”, nusja e Ermali dedikim Nexhmije Hoxhës (ZBULON EDHE NJË DETAJ)
SHOKON deputeti shqiptar, ofendon keq një femër: Zhabë, injorante…. (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.023169040679932
array(1) { ["section"]=> string(80) "humbi-zgjedhjet-perballe-armand-dukes-shfaqet-mes-miqsh-bashkim-fino-foto-110875" }