Humbja e Shqipërisë dhe Kosovës, komentojnë mediat serbe: “Huliganët shqiptarë krijojnë kaos”

Publikuar tek: sport, më 07:12 25-03-2017 Humbja e Shqipërisë dhe Kosovës, komentojnë mediat serbe: “Huliganët shqiptarë krijojnë kaos”

Humbja e Shqipërisë dhe e Kosovës në fushën e blertë mbrëmjen e djeshme ka nxitur komentet e shumta nga ana e mediave serbe.

Madje, më së shumti ata janë përqëndruar tek incidentet që ndodhën, që shkaktan ndërprerjen e ndeshjes me Italinë.

“Kurir” shkruan për ndeshjen e Shqipërisë: “Shqiptarët ranë në Itali”, ndërsa sa i përket incidentit e kanë komentuar me titullin”: “Huliganët shqiptarë krijojnë kaos”.

Nga ana tjetër, gazeta “Blic” shkruan “Gëzohen italianët”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Si i transformua qyteti i Korçës gjatë transmetimit të ndeshjes Shqipëri-Itali (FOTOT)
E ftuara e veçantë që ndenji natën vonë me De Biasin pas humbjes së kombëtares (FOTOT EKSKLUZIVE) »
Article Logic
Execution time: 0.0042638778686523
array(1) { ["section"]=> string(95) "humbja-e-shqiperise-dhe-kosoves-komentojne-mediat-serbe-huliganet-shqiptare-krijojne-kaos-73065" }