Humor me gjobat e Erion Veliajt në rrjetet sociale

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:34 28-08-2015 Humor me gjobat e Erion Veliajt në rrjetet sociale

Ashtu siç ndodh shpesh, edhe gjobat e lançuara nga Bashkia e Tiranës për këdo që ndot ambientin janë kthyer në fotografi dhe “meme” humoristike në rrjetet sociale.

Në qendër të shkasë qendron kryesisht urinimi në publik, për të cilin është parashikuar gjobitje deri në 200 mijë lekë.

Megjithatë, kryebashkiaku Erion Veliaj vijon të jetë i prerë në qendrimin e tij se çdokush që kapet ndotur ambientin do të gjobitet dhe detyrimi financiar do paguhet me çdo kusht.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dyluftim i ashpër austriako-kosovar, dhe shikoni çfarë bën Thaçi…1 gol
Koha kur Berisha gostitej me qofte, qepë dhe raki (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.020441055297852
array(1) { ["section"]=> string(56) "humor-me-gjobat-e-erion-veliajt-ne-rrjetet-sociale-19427" }