Humori që la pas Angela Merkel me vizitën në Shqipëri (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:19 09-07-2015 Humori që la pas Angela Merkel me vizitën në Shqipëri (FOTO)

Kancelarja gjermane Angela Merkel iku dhe përos mesazhit të qartë që dha për azilkërkuesit shqiptarë, la edhe mjaft humor në rrjetet sociale, duke frymëzuar kështu dhjetra e qindra përdorues me punimet e tyre photoshop.

“Si ja bëni që s’keni krizë në Shqipëri”, pyet Merkeli në një nga fotot humoristike. “Abra Kadabra” përgjigjet kryeministri Rama.

Një tjetër foto plot humor që qarkullon në rrjetet sociale është momenti kur Rama i tregon kreun e Kuvendit Meta Merkelit, frymëzuar kjo nga fotoja e ditës me Ismail Qemalin.

Më “pikantja” pastaj është fotoja e të dy liderve në plazh, që është cilësuar nga “mjeshtrat socialë” si e përbashkëta mes Merkelit dhe Ramës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024996042251587
array(1) { ["section"]=> string(64) "humori-qe-la-pas-angela-merkel-me-viziten-ne-shqiperi-foto-15685" }