Hutimi i Bashës me shifrat, Erion Braçe e ofendon rëndë: O bo*e mos më shih mua, por mëso tabelën e shumëzimit

Publikuar tek: politike, më 19:00 30-11-2017 Hutimi i Bashës me shifrat, Erion Braçe e ofendon rëndë: O bo*e mos më shih mua, por mëso tabelën e shumëzimit

Momenti në paralament gjatë ditës së sotme kur kreui Opozitës, Basha u hutua me shifrat është bërë shumë viral në rrjetet sociale.

Por deputeti i PS-së, Erion Braçe nuk është mjaftuar me kaq. Në një foto të postuar në rrjetet sociale, Braçe thotë se ai është Basha që në Kuvend ndjek emisionet e tij.

Braçe këtë foto e shoqëron me një diçiturë shumë të fortë.

Ai shkruan me një fjalor të rëndë kundrejt kreu të Opozitës dhe e këshillin që në të mësojë tabelën e shumëzimit dhe jo të ndjekë emisionet e tij.

Më poshtë postimi i Erion Braçes: 

Screenshot_25.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032814979553223
array(1) { ["section"]=> string(114) "hutimi-i-bashes-me-shifrat-erion-brace-e-ofendon-rende-o-bo-e-mos-me-shih-mua-por-meso-tabelen-e-shumezimit-101404" }