I bie lotaria, 16 vjeçari do kalojë një muaj me pronostaren ruse, por ja çfarë thotë e ëma (Foto)

Publikuar tek: bota, më 14:17 24-02-2016 I bie lotaria, 16 vjeçari do kalojë një muaj me pronostaren ruse, por ja çfarë thotë e ëma (Foto)

Një nxënës 16-vjeçar ka fituar një muaj bashkëjetesë me një pornostare të famshme ruse në një dhomë hoteli, kjo pasi ai është futur në një portal për shitje armësh dhe ka qenë personi me fat numër 100.000 që është futur në këtë portal.

16-vjeçari, Ruslan Schedrin do të kalojë një muaj me pornostaren, Ekaterina Makarova, në një hotel të Moskës në Rusi, ndërkohë që ajo ka thënë se “e kuptoj se ai është në një moshë të vogël. Nëse nuk e lënë prindërit, ai mund të flejë në shtëpinë e tij në darkë dhe të vijë tek unë pas shkollës”, raporton "Dailymail".

Ruslan Schedrin nga ana e tij ka deklaruar se “më dukej e pabesueshme, mezi po pres që ta takoj atë”, ndërsa mamaja e tij ka thënë: “Më mirë të na jepnin 100.000 rubla se sa këtë. Jam kundra. Ai ka mësime tani dhe nuk ka nevojë të kalojë një muaj me një pornostar. E vetmja gjë që ai bën është të luajë dhe të blejë armë”. 

111pornstar

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031216144561768
array(1) { ["section"]=> string(99) "i-bie-lotaria-16-vjecari-do-kaloje-nje-muaj-me-pronostaren-ruse-por-ja-cfare-thote-e-ema-foto-33412" }