I biri ka ditëlindjen, ish-ministri Dritan Demiraj i bën një dedikim prekës nga larg (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:12 20-09-2017 I biri ka ditëlindjen, ish-ministri Dritan Demiraj i bën një dedikim prekës nga larg (FOTO)

Djali i ish-ministrit të Brendshëm, Dritan Demiraj ka sot ditëlindjen. Por, duket se kjo ditë e rëndësishme për të e gjen larg shtëpisë dhe familjes.

Ndaj, ish-ministri teknik i PD ka shfrytëzuar rrjetet sociale për t’i bërë të birit një dedikim special dhe i uron atij ditëlindjen.

“Biri im gezuar ditelindjen! Ta them me te njejtin gezim qe me perfshiu kur mora lajmin e ardhjes tende ne jete dhe me te njejten dashuri te pamate qe kam ndjere kur te pashe per here te pare! 
Te perqafoj fort Drilon Demiraj dhe me mungon shume. DD.”, shkruan Demiraj, i cili lë të kuptojmë se kjo ditë e ka zënë larg familjes së tij, e me siguri ndodhet pjesë e ndonjë misioni ushtarak.

 

21765186_1852349358112916_8922690870583936607_n.jpg

 21762233_1845528262128359_4746738110542752038_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02124810218811
array(1) { ["section"]=> string(94) "i-biri-ka-ditelindjen-ish-ministri-dritan-demiraj-i-ben-nje-dedikim-prekes-nga-larg-foto-92994" }