I biri mbush sot 30 vjeç, aktori Agron Llakaj i thotë ca fjalë si shoku-shokut

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:45 28-03-2017 I biri mbush sot 30 vjeç, aktori Agron Llakaj i thotë ca fjalë si shoku-shokut

Për aktorin e njohur të humorit, Agron Llakaj sot  është një ditë e shënuar dhe jo vetëm për të por e gjithë familjen Llakaj. Djali i Agronit, Eno mbush 30 vjeç. Me këtë rast, Agroni i bën një urim të ndjerë ndërsa e quan shokun e tij të ngushtë.

 “Shoku im i ngushtë Eno! 28 Mars 1987 erdhe në jetën time dhe në jetën tonë…Shumë herë ta kam uruar këtë datë dhe shpresoj ta uroj edhe shumë e shumë herë….Sot nise moshën e ‘burrërimit’, mosha e ndryshimit dhe përjetimit të ngjarjeve të mëdha dhe të bukura në jetën tënde! Zoti të dhëntë jetë të gjatë, dashuri dhe u gëzofsh gjithë jetën tënde! Gëzuar 30 vjetorin biri dhe shoku im! Edhe 100!”, shkruan aktori.

dd1.jpg

d2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026836156845093
array(1) { ["section"]=> string(83) "i-biri-mbush-sot-30-vjec-aktori-agron-llakaj-i-thote-ca-fjale-si-shoku-shokut-73371" }