"I çmendi" të gjithë me kërcimin sensual, zbulohet detaji që nuk u vu re në VIDEON e Klaudia Pepës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:00 13-01-2018

Klaudia Pepa di të jetë gjithnjë në qendër të vëmendjes. Pas ndarjes nga koreografi Albin Nako balerina ka qenë vazhdimisht kryefjala e shtypit rozë.

Ndonëse ajo shfaqet gjithnjë provokuese në videon e shpërndarë ditën e sotme Klaudia i “çmendi” të gjithë. Balerina u shfaq me veshje intime duke interpretuar në një kërcim sa luftarak aq edhe sensual.

Video u shpërnda edhe në You Tube. Ndërkohë në profilin e saj në Instagram Klaudia teksa ka shpërndarë videon nuk ka lejuar që fansat të komentojnë.  

Një vendim i tillë i balerinës vjen pasi duke marrë shkas nga kërcimi mjaft seksi do të kishte edhe nga ata që nuk do e prisnin mirë.

klaudia.PNG

 

 

Go to watch on YouTube Klaudia Pepa L ? #klaudiapepavevo #L

A post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa) on

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Transformohet Klea Huta, nuk do e njihni me pamjen e re (FOTO)
Gazetarja e njohur shqiptare foto me biceps nga palestra: Tashmë jam e fiksuar, ju e dini... »
Article Logic
Execution time: 0.017529964447021
array(1) { ["section"]=> string(102) "i-cmendi-te-gjithe-me-kercimin-sensual-zbulohet-detaji-qe-nuk-u-vu-re-ne-videon-e-klaudia-pepes-106447" }