I dashuri 22 vjeçar i bën dedikim publik Olta Gixharit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:51 30-03-2016 I dashuri 22 vjeçar i bën dedikim publik Olta Gixharit

Xhek Nasufi ka bërë një dedikim publik për të dashurën e tij, që nuk është as më shumë dhe as më pak, por Olta Gixhari.

22 vjeçari ka postuar në profilin e tij në rrjetin social një foto me Oltën, të cilës i ka dhuruar edhe një trëndafil të kuq. “Mëngjes me lulen time”, shkruan ai për aktoren.

Çifti duket mjaft i lumtur në krah të njëri-tjerit dhe ndryshe nga fillimi i lidhjes, tashmë ata nuk e kanë problem të shfaqen publikisht së bashku.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025138854980469
array(1) { ["section"]=> string(60) "i-dashuri-22-vjecar-i-ben-dedikim-publik-olta-gixharit-36441" }