I dashuri i blen dhuratë mijëra euroshe Era Istrefit, këngëtarja e habitur shkruan: Wooow (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:27 23-12-2016 I dashuri i blen dhuratë mijëra euroshe Era Istrefit, këngëtarja e habitur shkruan: Wooow (Foto)

Këngëtarja e njohur Era Istrefi, duket se po i shijon festat e fundvitit.

I dashuri i saj, njëkohësisht edhe menaxher, Faton Shoshi i ka dhuruar këngëtares një makinë tip ‘Rolls Roys’ me tagë të personalizuar me emrin e saj që vlem mijëra euro.

Shoshi ka publikuar në instagram foton e makinës luksoze dhe pasi Era ka parë foton ka është mahnitur dhe ka komentuar ‘Wooooow’.

eraaa6.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.11166715621948
array(1) { ["section"]=> string(98) "i-dashuri-i-blen-dhurate-mijera-euroshe-era-istrefit-kengetarja-e-habitur-shkruan-wooow-foto-63543" }