I dashuri i merr mendjen Dua Lipës, harron tekstin e këngës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:04 15-09-2016

We have no idea what the lyrics are... ??But I can already feel the holiday blues ? @isaaccarew

A video posted by DUA LIPA (@dualipa) on

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa, po kalon çaste romantike me të dashurin e saj, Issac Carew.

Në një video të postuar në intagram, dyshja shihet duke shëtitur me varkë në det, ndërkohë që ndriçohen nga rrezet e fundit të këtij perëndimi.

Dua dhe Issac duken shumë bukur teksa këndojnë sëbashku një këngë të cilës nuk i dinë as vargjet.

“Ne nuk e kemi idenë se cilat janë vargjet. Por, unë që tani ndjej mall për pushimet” – shkruan Dua.

Por fundja, ç’rëndësi ka teksti i këngës?! Në një ditë si kjo, janë vargjet e zemrës ato që kanë rëndësi…

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029529809951782
array(1) { ["section"]=> string(64) "i-dashuri-i-merr-mendjen-dua-lipes-harron-tekstin-e-kenges-53014" }