I dashuri nxjerr ‘zbuluar’ Dua Lipën, tregon sekretin teksa e uron për ditëlindje

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:43 22-08-2016 I dashuri nxjerr ‘zbuluar’ Dua Lipën, tregon sekretin teksa e uron për ditëlindje

Dua Lipa feston sot 21-vjetorin dhe kjo ditëlindje nuk mund të kishte kuptim pa urimin e të dashurit të saj Isaac Carew.

Urimi i tij ka qenë më i veçanti, në të përvëç urimit Isaac zbuloi një ‘sekret’ i cili duket se i’u ka shkaktuar probleme të rinjve teksa frekuentonin Neë York-un dhe Los Angeles-in

 “Gëzuar ditëlindjen bukuroshe, po festojmë për një vit të mrekullueshëm. Më në fund ne mund të frekuentojmë Neë York-un dhe Los Angeles-in pa u shqetësuar për kartën tënde falso të identitetit. Të dua, Dua’ shkruan Isaac.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03368616104126
array(1) { ["section"]=> string(84) "i-dashuri-nxjerr-zbuluar-dua-lipen-tregon-sekretin-teksa-e-uron-per-ditelindje-50527" }