I dashuri surprizon Angela Martinin, ja çfarë ka bërë për të (Foto dhe Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:34 20-12-2016

About last night ❤ in love ?

A video posted by Angela Martini (@angela_martini) on

I dashuri i modeles shqiptare, Anxhela Martini duket se është mjaft i dashuruar.

Dragos Savulesc ka surprizuar modelen një natë më parë duke mbushur shtëpinë me lule, petale dhe qirinj kudo në dhomë.

“Erdha në shtëpi mbrëmë dhe pashë këtë. Të dua,” shkruan modelja bashkangjitur fotos ku tregon me krenari surprizën.

angela martini.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028568029403687
array(1) { ["section"]=> string(80) "i-dashuri-surprizon-angela-martinin-ja-cfare-ka-bere-per-te-foto-dhe-video-63177" }