I dedikon këngë ish-presidentit Obama, këngëtari shqiptar lë pas Sia-n në renditje

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:42 08-12-2016

Këngëtari shqiptar por që është rritur në Amerikë dhe jeton aktualisht në Hollandë i ka kushtuar një këngë ish presidentit Barak Obama.

Kënga “Don’t go” i Jon Tarifës gjendet në listën e ‘Weekly Buzz’ krijuar nga Spotify krahas këngëtarëve Sia, Nicky Minaj e John Legend.

Me këtë këngë, shqiptari ka lënë pas këngëtaren e famshme Sia duke u renditur pas  John Legend e Nicky Minaj.

shqiptari.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020509958267212
array(1) { ["section"]=> string(87) "i-dedikon-kenge-ish-presidentit-obama-kengetari-shqiptar-le-pas-sia-n-ne-renditje-62040" }