I dhanë fund lidhjes disavjeçare, pas deklaratës së papritur të Vinit, Bora Zemani publikon foton provokuese

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:47 14-12-2017 I dhanë fund lidhjes disavjeçare, pas deklaratës së papritur të Vinit, Bora Zemani publikon foton provokuese

Bora Zemani dhe Vin Veli kanë qenë dhe janë kryefjalë e të medias ditët e fundit pasi i dhanë fund lidhjes së tyre disavjeçare.

Pavarësisht se nuk e kanë pohuar të dy vetë tashmë lajmi është konfirmuar dhe thuhet se lidhja e tyre ka marrë fund vërtetë. E befasishme ka qenë një deklaratë që ka bërë Vini mbrëmë në “instastory” ku shkruante “të dua”. Megjithatë nuk dihet se për kë ishte ky dedikim.

Bora prej kohësh identifikohet si gazetare dhe moderatore sportive, por jo më pak për hiret e saj që janë të dukshme. Bukuroshja ka publikuar një foto pas deklaratave të Vinit, në të cilat duket vërtet në formë të mirë.

 Screenshot_5.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023660898208618
array(1) { ["section"]=> string(113) "i-dhane-fund-lidhjes-disavjecare-pas-deklarates-se-papritur-te-vinit-bora-zemani-publikon-foton-provokuese-103110" }