I fejuari surprizon këngëtaren e famshme, lule, dhurata dhe balona në shtrat (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:47 24-11-2016 I fejuari surprizon këngëtaren e famshme, lule, dhurata dhe balona në shtrat (Foto)

Këngëtarja e famshme Miley Cyrus shkruan se ka kaluar ditëlindjen më të bukur dhe asnjëherë më parë nuk është ndjerë kaq e lumtur pasi i fejuari i saj Liam Hamsworth ka dëshmuar edhe një herë se është mjaft romantik.

24-vjeçarja është zgjuar e rrethuar me balona dhurata dhe lule në shtrat duke i shtuar kështu koleksionit të saj edhe një unazë të re dhuratë nga Hamsworth.

Ka qenë vetë Cyrus ajo që ka bublikuar fotot nga shtrati të kësaj ditëlindje.

lule5.jpglule2.jpg

lule1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.093568086624146
array(1) { ["section"]=> string(85) "i-fejuari-surprizon-kengetaren-e-famshme-lule-dhurata-dhe-balona-ne-shtrat-foto-60547" }