I ftohti mbyll shkollat në Shqipëri, pushime dhe prindërit që punojnë në administratë

Publikuar tek: barometri, më 08:31 04-01-2017 I ftohti mbyll shkollat në Shqipëri, pushime dhe prindërit që punojnë në administratë

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021145105361938
array(1) { ["section"]=> string(90) "i-ftohti-mbyll-shkollat-ne-shqiperi-pushime-dhe-prinderit-qe-punojne-ne-administrate-64543" }