I hapin profil fallso aktorit shqiptar: Një parazitofrikacak shkruan në emrin tim

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:55 02-11-2016 I hapin profil fallso aktorit shqiptar: Një parazitofrikacak shkruan në emrin tim

Dikush ka hapur një profil fallso në emër të aktorit të humorit Gazmend Paja duke shkruar statuse të paijshme. 

Gazmend Paja ka bërë të ditur nëpërmjet një komenti, që në fakt ai ka vetëm një faqe të tij, ndërsa ajo ç'ka shkruajnë të tjerët është fallso.

“Më vjen keq që një tip shkruan në emrin tim. Ai nuk është Gazmend Paja, por është mesa duket një parazitofrikacak që nuk shkruan dot me emrin e tij. Kjo është e vetmja faqe imja. Të tjerët…E kuptoni vet". 

gazmend_paja.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Era Istrefi tregon me foto se kush është personi që qëndron pas saj
Kur përplasen dy moderatore, kjo s’ka për t’i pëlqyer aspak Rudina Magjistarit dhe Najada Elmazit »
Article Logic
Execution time: 0.024740934371948
array(1) { ["section"]=> string(86) "i-hapin-profil-fallso-aktorit-shqiptar-nje-parazitofrikacak-shkruan-ne-emrin-tim-58153" }