I hedhin flamurin rus në skenë, ja si vepron Dua Lipa (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:46 06-06-2018 I hedhin flamurin rus në skenë, ja si vepron Dua Lipa (VIDEO)

Këngëtarja me origjinë shqiptare por me famë botërore, Dua Lipa ka filluar turneun në vende të ndryshme të botës.  

Së fundmi, ajo ishte e pranishme në një koncert në Moskë. Mirëpo teksa Dua po performonte në skenë, i ndodhI një incident. Ndërsa po këndonte këngën e saj “Hotter than Hell”, një nga fansat e këngëtares i hedh flamurin rus në skenë. Pas këtij verpimi këngëtarja e mori flamurin dhe e largoi.

Siç duket, ky gjest i fansave nuk i ka pëlqyer aspak këngëtares nga Kosova.

Për më tepër ndiqeni videon nga minuta e 54:00!

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E papritur! Çfarë e lidh Dafina Zeqirin dhe Eleni Foureiran (FOTO)
Tolgahan Sayisman takon Erion Veliajn, i bën dhuratë të veçantë: Shiko pak fshatin e gruas (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.014805793762207
array(1) { ["section"]=> string(65) "i-hedhin-flamurin-rus-ne-skene-ja-si-vepron-dua-lipa-video-123438" }