I jep fund beqarisë këngëtari dhe djali i gazetarit të njohur shqiptar, FOTOT nga CEREMONIA

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:20 26-12-2016 I jep fund beqarisë këngëtari dhe djali i gazetarit të njohur shqiptar, FOTOT nga CEREMONIA

Këngëtari i dashur për publikun shqiptar Mateus Frroku, njëherazi djali i gazetarit të njohur  shkodran Tonin Frroku i jep fund beqarisë.

Mateus ka kurorëzuar me fejësë lidhjen e tij të dashurisë përmes një ceremonie të ngrohtë mes miqsh dhe familjarësh. Është vetë i ati, pra gazetari Tonin Frroku i cili ndan lajmin së bashku me një urim për birin e tij.

“Në ceremoninë e fejesës së Mateusit, Birit tim. E bekuar kjoftë e gjithë jeta juaj”, shkruan Tonini. Më poshtë mund të shikoni edhe fotot e shkrepura gjatë ceremonisë zhvilluar në Korçë, aty ku jeton edhe familja Frroku.

fot1.jpg

fot2.jpg

fot3.jpg

fot4.jpg

fot5.jpg

fot6.jpg

fotyo7.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.11482000350952
array(1) { ["section"]=> string(96) "i-jep-fund-beqarise-kengetari-dhe-djali-i-gazetarit-te-njohur-shqiptar-fotot-nga-ceremonia-63783" }