I kërkoi autograf, Messi injoron tifozin e moshuar

Publikuar tek: sport, më 12:19 17-05-2015

Video është postuar nga faqja zyrtare e “FC Barcelona” dhe tregon Lionel Messin duke rrefuzuar një të moshuar i cili i kërkoi një autograf.

Klipi fillon me Neymar, që firmos letrën e tifozit të moshuar, pastaj tregon Messin që shkon me mospërfillje drejt të moshuarit i cili mban në dorë një stilolaps dhe një copë letër. Momenti është filmuar gjatë udhëtimit për në Madrid, ku një fitore do ti kurorëzojë ata kampionë të “La Liga”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sepp Blatter pranon se FBI po heton FIFA-n për korrupsion
Miqësorja me Francën, Deschamps thërret Pogba dhe Evra »
Article Logic
Execution time: 0.020151853561401
array(1) { ["section"]=> string(55) "i-kerkoi-autograf-messi-injoron-tifozin-e-moshuar-11345" }