I komentova shoqes: Bukur, baballarët janë krenaria jonë, më shkruan: Ore i poshtër është i dashuri

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:33 10-09-2016 I komentova shoqes: Bukur, baballarët janë krenaria jonë, më shkruan: Ore i poshtër është i dashuri

Aktori i Apartamentit 2XL ka komentuar në foton e një shoqeje ku ka dalë me një burrë, "bukur, bukur, baballarët janë krenaria jonë", ndërsa shoqja ka fshirë menjëherë komentin dhe i ka shkruar se është i dashuri.

Albano nuk ka nguruar ta ndajë me të gjithë historinë që i ka ndodhur me miken e saj.

I komentova një shoqeje që kishte dalë foto me babain e saj-"bukur, bukur, baballarët janë krenaria jonë". Ma fshiu komentin me sekonda, dhe më shkruajti sms..-"ore i poshtër, është i dashuri".

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023197174072266
array(1) { ["section"]=> string(101) "i-komentova-shoqes-bukur-baballaret-jane-krenaria-jone-me-shkruan-ore-i-poshter-eshte-i-dashuri-52541" }