I “krimbur” në para, ja si shfaqet Noizy para publikut (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:03 19-02-2017 I “krimbur” në para, ja si shfaqet Noizy para publikut (FOTO)

Noizy ka treguar dhe më parë se paguhet miliona euro për koncertet e tij. Këtë herë në rrjetet sociale, veç orës së tij me diamantë, këngëtari ka treguar dhe tufat me para para publikut të tij virtual.

“100 mijë euro në kyçin e dorës sime”, shkruan reperi shqiptar, duke treguar dhe njëherë që është ndër këngëtarët më të pasur shqiptarë.

moizy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0067839622497559
array(1) { ["section"]=> string(62) "i-krimbur-ne-para-ja-si-shfaqet-noizy-para-publikut-foto-69215" }