I kujton 21 Janarin, kryeministri shpërthen me të shara: O gjynahqar, je shqepur me bar...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:53 06-05-2017 I kujton 21 Janarin, kryeministri shpërthen me të shara: O gjynahqar, je shqepur me bar...

Kryeministri Edi Rama nuk është përmbajtur teksa i përgjigjet një komentuesi në profilin e tij në facebook.

Ai i kujton 21 janarin, ku mbetën të vdekur 4 protestues të PS në bulevardin para kryeministrisë, ndërsa Rama nuk është kursyer dhe i është kthyer keq komentuesit pa rezerva.

 

ramaaaaa_ok.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033582210540771
array(1) { ["section"]=> string(90) "i-kujton-21-janarin-kryeministri-shperthen-me-te-shara-o-gjynahqar-je-shqepur-me-bar-77715" }