I lidhur me Tunën? Flet për herë të parë Ylli Limani (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:00 28-07-2016

Flet për herë të parë këngëtari Ylli Limani për lidhjen e përfolur mes tij dhe Altuna Sejdiut.

Ylli ka thënë për emisionin Fun Day në InTv se ata janë thjesht miq dhe se mes tyre ekziston një dashuri e sinqertë dhe respekt reciprok.

Zërat për lidhjen e dy këngëtarëve morën dhenë kur u publikua një foto mjaft provokuese.

tunayllilimani.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.051896810531616
array(1) { ["section"]=> string(63) "i-lidhur-me-tunen-flet-per-here-te-pare-ylli-limani-video-48010" }