I ndaluan hyrjen në SHBA bashkë me gruan e fëmijët, deputeti indiferent: S’do flas përditë për këtë

Publikuar tek: aktualitet, më 10:53 17-04-2018 I ndaluan hyrjen në SHBA bashkë me gruan e fëmijët, deputeti indiferent: S’do flas përditë për këtë Ambasada Amerikane

Deputeti i PSD Tom Doshi ndalohet të hyjë në SHBA bashkë me gruan e fëmijët e tij.

DASH sqaroi se kjo masë lidhet me akuzat për korrupsion ndaj deputetit, më herët përfaqësues i socialistëve.

Sakaq, Doshi duket se është treguar indiferent ndaj reagimit të Ambasadës Amerikane dhe ditën e sotme ka shkuar krejt i qetë në mbledhjen e Komisionit të Ligjeve duke vijuar punën si normalisht.

Doshi është pyetur nga gazetarja e News 24 Marsela Karapanço nëse ai është një zyrtar i korruptuar, por Doshi ia ka thyer: “Jam shprehur njëherë për këtë. S’do flas përditë për këtë çështje”.

Doshi-Kuvend-17-prill-3.jpeg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « DROGË në shkollat e Tiranës, arrestohen 3 shpërndarësit (EMRAT- SKEMA)
VRASJA me 5 plumba në Tiranë, ja vendimi i Krimeve të Rënda për autorët »
Article Logic
Execution time: 0.023736000061035
array(1) { ["section"]=> string(104) "i-ndaluan-hyrjen-ne-shba-bashke-me-gruan-e-femijet-deputeti-indiferent-s-do-flas-perdite-per-kete-117166" }