I ndaluan hyrjen në SHBA bashkë me gruan e fëmijët, deputeti indiferent: S’do flas përditë për këtë

Publikuar tek: aktualitet, më 11:53 17-04-2018 I ndaluan hyrjen në SHBA bashkë me gruan e fëmijët, deputeti indiferent: S’do flas përditë për këtë Ambasada Amerikane

Deputeti i PSD Tom Doshi ndalohet të hyjë në SHBA bashkë me gruan e fëmijët e tij.

DASH sqaroi se kjo masë lidhet me akuzat për korrupsion ndaj deputetit, më herët përfaqësues i socialistëve.

Sakaq, Doshi duket se është treguar indiferent ndaj reagimit të Ambasadës Amerikane dhe ditën e sotme ka shkuar krejt i qetë në mbledhjen e Komisionit të Ligjeve duke vijuar punën si normalisht.

Doshi është pyetur nga gazetarja e News 24 Marsela Karapanço nëse ai është një zyrtar i korruptuar, por Doshi ia ka thyer: “Jam shprehur njëherë për këtë. S’do flas përditë për këtë çështje”.

Doshi-Kuvend-17-prill-3.jpeg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « DROGË në shkollat e Tiranës, arrestohen 3 shpërndarësit (EMRAT- SKEMA)
VRASJA me 5 plumba në Tiranë, ja vendimi i Krimeve të Rënda për autorët »
Article Logic
Execution time: 0.021372079849243
array(1) { ["section"]=> string(104) "i-ndaluan-hyrjen-ne-shba-bashke-me-gruan-e-femijet-deputeti-indiferent-s-do-flas-perdite-per-kete-117166" }