I ngriti gishtin e mesit Trump-it, ja si shpërblehet 50-vjeçarja

Publikuar tek: bota, më 14:57 14-11-2017 I ngriti gishtin e mesit Trump-it, ja si shpërblehet 50-vjeçarja

Një çikliste i tregoi gishtin e mesit presidentit Donald Trump, teksa ai po kalonte me eksortën e tij. Ky gjest e bëri mjaft të famshme gruan, madje për disa ajo u cilësua edhe ‘heroinë’.

Por nga ai momenti gjërat nuk kanë shkuar mirë në jetën e 50-vjeçares. Fill pas kësaj, Juli Briskman u pushua nga puna. Briskman deklaroi për mediat amerikane se ishte shokuar kur dikush e kishte fotografuar teksa ajo bëri atë gjest për presidentin.

Kur u pyet nga gazetarja e 'HuffPost' se si i shkoi ndër mend t’i tregonte gishtine  e mesit presidentit, ajo tha:
“Teksa isha buzë rrugës dhe kaloi eskorta filloi të më ziente gjaku. Përfituesit e DACA po dëbohen nga SHBA-të. Ai nxjerr reklama për regjistrime të hapura për Obamacare. Vetëm një e treta e Puerto Rikos ka energji elektrike. Dhe ja, mesa duket po shkon të luajë golf”.

Ndërsa, pas kësaj mbështetësit e Julit kanë marrë një fushatë shpërblyese për të. Deri më tani nga fushata janë mbledhur 57,000 dollarë .

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gruaja myslimane indiferente ndaj kufomave në sulmin e Londrës, zbulohet kush fshihet pas fotos që tronditi rrjetin
Gjendje alarmi në Moskë, për dy muaj 500 paralajmërime për sulm me bombë »
Article Logic
Execution time: 0.022358179092407
array(1) { ["section"]=> string(69) "i-ngriti-gishtin-e-mesit-trump-it-ja-si-shperblehet-50-vjecarja-99524" }