I ngulet shkopi i bambusë në kraharor por arrin të mbijetojë (Pamje të rënda)

Publikuar tek: bota, më 21:49 26-09-2016 I ngulet shkopi i bambusë në kraharor por arrin të mbijetojë (Pamje të rënda)

Një shofer kinez ka arritur t’i mbijetojë një aksidenti horror ku pas përplasjes me makinën e tij, një shkop bambuje e ka përshuar përmes gjoksit.

Screasd33tfshot_1.jpg

Sipas mediave lokale, ai po ngiste një kamion të ngarkuar me bamboo, në momentin që humbi kontrollin e mjetit dhe një shkop i depërtoi kraharorin. Por pas transportimit në spital mjekët mundën t’i shpëtojnë jetën pas ndërhyrjes kirurgjikale. Aksidenti ndodhi në muajin prill të këtij viti.

Screcccrvrbrbrbrbhrbenshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026118993759155
array(1) { ["section"]=> string(81) "i-ngulet-shkopi-i-bambuse-ne-kraharor-por-arrin-te-mbijetoje-pamje-te-renda-54196" }