I njihni këto bukuroshe? Janë motra dhe njëra prej tyre ka ditëlindjen

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:51 22-04-2016 I njihni këto bukuroshe? Janë motra dhe njëra prej tyre ka ditëlindjen

Vite më parë, të dyja nën një çadër, kaq të bukura dhe të ëmbla! E kemi fjalën për supermodelen Irina Shayk dhe motrën e saj Tatiana Petenkova që sot feston ditën e lindjes.

Irina e ka uruar publikisht në faqen e saj me miliona ndjekës në IG.

“Gëzuar ditëlindjen motra ime”, shkruan Irina bukuria e së cilës konfirmohet gjithnjë e më shumë në tregjet ndërkombëtare të modelingut.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rudina Magjistari nuk kthehet në “Tv Klan”, i kanë zënë orarin
“Pse ta ketë “K-në” më të madh sesa unë ajo?”, Fatma xhelozon Aulonën (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.015913009643555
array(1) { ["section"]=> string(75) "i-njihni-keto-bukuroshe-jane-motra-dhe-njera-prej-tyre-ka-ditelindjen-38332" }