I pabesueshëm modeli që Eduard Zaloshnja ka zgjedhur për flokët e tij (Fotot)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:49 02-09-2016 I pabesueshëm modeli që Eduard Zaloshnja ka zgjedhur për flokët e tij (Fotot)

Sezoni i ri e gjen analistin Eduard Zaloshnja me një “look” tërësisht të ri. Zaloshnja ka surprizuar duke eksperimentuar me modelin e ri të flokëve, që është jo shumë i zakontë për një 56 vjeçar.

Daljen e parë publike me këtë “look”, ai e ka bërë në aktivitetin që po zhvillohet në Kryeministri me pjesëmarrjen e trajnerit të Bayern Munich, Carlo Ancelotti.

Me këtë model 'trendy', Zaloshnja do të jetë akoma edhe më interesant teksa analizon situatën politike, në studiot e emisioneve shqiptare. 

14202890_10155112661638765_1825577898_o.jpg

14164157_10155112661853765_83153349_o.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ironia e moderatorit sportiv pas dorëheqjes së Haxhinastos
Sherr i papaprë mes Izet Haxhisë dhe Altin Goxhajt: Të kanë përdhunuar që kur ishe 7 vjeç, ndaj u bëre homoseksual »
Article Logic
Execution time: 0.41361212730408
array(1) { ["section"]=> string(81) "i-pabesueshem-modeli-qe-eduard-zaloshnja-ka-zgjedhur-per-floket-e-tij-fotot-51691" }