I përfshirë në përgjimet e Babales, zbulohet kujt i përket numri

Publikuar tek: aktualitet, më 22:29 11-10-2018 I përfshirë në përgjimet e Babales, zbulohet kujt i përket numri

Zbulohet se i kujt është numri që u publikua ditën e sotme nga Partia Demokratike.

Newsbomb.al mëson se numri 0699423771  i përket Sali Lushës, babait të reperit të njohur Arkimed Lushaj.

Numri i Sali Lushës ka dalë në mesazhet e publikuara nga deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji.

Kujtojmë se Salianji publikoi përgjimet e Prokurorisë ndaj Fred Alizotit, personi që dyshohet se ka imituar zërin e vëllait të ministrit Fatmir Xhafaj, Agron Xhafaj, ku sipas tyre shoku i Alizotit flet me Drejtorin e Policisë së Fierit dhe përmend disa herë “Taulantin” dhe “shokun nga Librazhdi”.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zbardhet masakra në Mat, si u vranë punonjësit e Bashkisë për 10 metra rrugë (DETAJE)
'SI EMERGJENCË KOMBËTARE', Patozi ngre alarmin: 6 debate televizive për BABALEN »
Article Logic
Execution time: 0.016534090042114
array(1) { ["section"]=> string(70) "i-perfshire-ne-pergjimet-e-babales-zbulohet-kujt-i-perket-numri-137490" }