I premtoi dashuri të përjetshme në Kishë, sot e ka fshirë tërësisht. Si ndryshoi jeta e Erik Fullanit në pak kohë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:09 27-05-2016 I premtoi dashuri të përjetshme në Kishë, sot e ka fshirë tërësisht. Si ndryshoi jeta e Erik Fullanit në pak kohë

Erik Fullani është një nga personazhet më të përfolura të shtypit rozë jo vetëm si djali i Ardian Fullanit, ish guvernatorit të BSH, por edhe si djali që në mënyrë drastike humbi peshë në pak muaj duke marë format e një modeli.

Për Erikun u shkrua gjithashtu shumë edhe për shkak të deklaratave të forta që ai i bënte në rrjetet sociale të dashurës së tij.

Madje ai hodhi edhe një foto nga Kisha e Voskopojës teksa ndezte një qiri me të dhe i premtonte dashuri të përjetshme ndërsa shkruante “Jam ushtar i besës” dhe kujtonte faktin që kishin që në vitin 2010 bashkë.

Ne nuk e dimë çfarë ka ndodhur me dy të rinjtë por ajo që dimë është që Eriku dhe jeta e tij ka ndryshuar tërësisht në vetëm pak muaj. Nga një djalë që fshinte djersët me 50-urosha në një djalë që merret si figurant nëpër klipet e këngëtareve, raporton newsbomb.al.

Nga një djalë me një numër shumë të reduktuar miqsh e ndjekësisht në një djalë që ndiqet nga më shumë se 14 mijë persona në IG, me makina luksoze dhe foto profesionale.

Ajo që bie gjithashtu në sy është zhdukja e fotove me të dashurën.

E dashura e Erikut nuk është më në asnjë cep të fotografive të tij.
Është e qartë që Eriku i ka fshirë të gjitha dhe prej kohësh tanimë nuk bën përbetime dashurish por vetëm deklarata “të fortësh”/ newsbomb.al

Fotot: Dikur Eriku dhe e ish dashura e tij me të cilën kishte një raport disa vjeçar

besa1.jpg

besa.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025959968566895
array(1) { ["section"]=> string(117) "i-premtoi-dashuri-te-perjetshme-ne-kishe-sot-e-ka-fshire-teresisht-si-ndryshoi-jeta-e-erik-fullanit-ne-pak-kohe-41626" }