I publikuan bisedat ku bënte pazare për seks, Alesia Bami shpjegon “live” mashtrimin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:50 16-12-2016 I publikuan bisedat ku  bënte pazare për seks, Alesia Bami shpjegon “live” mashtrimin

Ditë më parë u publikuan disa foto të modeles së njohur Alesia Bami ku tregoheshin bisedat që kishte bërë ajo me shoqen e saj në lidhje me pazaret për kryerjen e marrëdhënieve seksuale.

Lajmi bëri bujë në të gjitha mediat, mirëpo e ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” në Tv Klan, Alesia ka treguar se llogaria në Instagram nuk ka qenë e saj dhe se e gjitha kjo ka qenë mashtrim. Madje e provoi dhe me fakte si mund të mashtrosh  me një program që quhet “Insta Fake”. “Unë kam jetën time, nuk shitem si rrobë”,-ka thënë Alesia “live” në emision.

Më pas modelja foli për karrierën e saj dhe për paraqitjen, për të cilën tha se është si rezultat i punës dhe jo të ndërhyrjeve kirurgjikale. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02436900138855
array(1) { ["section"]=> string(87) "i-publikuan-bisedat-ku-bente-pazare-per-seks-alesia-bami-shpjegon-live-mashtrimin-62891" }