I publikuan lajmin e shtatzënisë, Marina Fara merr vendimin e papritur (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:39 14-06-2018 I publikuan lajmin e shtatzënisë, Marina Fara merr vendimin e papritur (FOTO)

Ditën e djeshme lajmi se Marina Fara, vajza e vetme e këngëtares Eli Fara është shtazënë 3 muajshe bëri shumë bujë. Fotot e saj teksa bënte ekon e shtatëzinë bënë xhiron në rrjet.

Menjëherë pas përhapjes së këtij lajmi Marina i ka habitur të gjithë ndjekësit me veprimi e saj. Ajo ka ndryshuar emrin në llogarinë e saj në Instagram, duke vënë një shprehje majft domethënëse.

“Me and you against the world” (Unë dhe ti kundër botës) është emri i ri që Marina ka vendosur në Instagram, dedikim për partnerin e saj.

marinaaaaa.PNG

m3_1528636252-6980909.jpg

m1_1528636257-1748481.jpg

-640-0-5b217e7ee4b96.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Largimi pas 14 vitesh nga Vizion Plus, Turjan Hyska flet për projektet me Frangajn në Klan (Ka dy fjalë edhe për Dulakët)
Është 35 vjeçe, por shikoni si duket në FOTON me bikini që sapo publikoi Jonida Maliqi »
Article Logic
Execution time: 0.030941963195801
array(1) { ["section"]=> string(81) "i-publikuan-lajmin-e-shtatzenise-marina-fara-merr-vendimin-e-papritur-foto-124317" }