I publikuan sms-të erotike me studenten, provokon profesori i Universitetit të Tiranës: U kapa mat me time shoqe

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:02 16-04-2018 I publikuan sms-të erotike me studenten, provokon profesori i Universitetit të Tiranës: U kapa mat me time shoqe Profesor Ilir Kaduku dhe bashkeshortja e tij

Javë më parë, në rrjetet sociale u publikuan disa sms erotike ku pretendohej se profesori i Universitetit Bujqësor të Tiranës, Ilir Kaduku i kërkonte favore seksuale studentes së tij.

Mesazhet, bashkë me një foto erotike të profesorit qarkulluan gjithandej në portale e rrjete sociale, ndonëse vetë profesori i cilësoi si shpifje dhe montazhe.

Sakaq,Kaduku ka publikuar një foto me bashkëshorten e tij ndërsa me tone ironizuese shkruan:

“Vazhdojne skandalet seksuale të maniakut të famshëm, Prof. Ilir Kaduku. Këtë rradhe kapet mat me bashkëshorten në një ambjent ilegal. Pritet arrrestimi i bujshëm dhe protesta të përgjakshme në mbrojtje të nderit të kombit!”

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shkëlzen Berisha shfaqet si 'BOSS', pi puro dhe… (FOTO në brendësi)
Nëna refuzon të mbajë në krahë Megisën, vogëlushja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve ne (HISTORIA- VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.023308992385864
array(1) { ["section"]=> string(117) "i-publikuan-sms-te-erotike-me-studenten-provokon-profesori-i-universitetit-te-tiranes-u-kapa-mat-me-time-shoqe-117048" }