I quajti mendjelehta, Aulona dhe Fatma i përgjigjen Mero Bazes

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:49 26-08-2016 I quajti mendjelehta, Aulona dhe Fatma i përgjigjen Mero Bazes

Aulona dhe Fatma, dy moderatoret e emisionit “Thumb” janë mësuar që të “shënjestrojnë” personazhe të ndryshëm shqiptare duke përdorur doza ironie dhe satire, por këtë herë janë ato të dyja që janë vendosur në shënjestrën e gazetës Tema, e cila ka publikuar një artikull që i etiketon dy moderatoret si mendjelehta.

Vajzat nuk kanë shkruar ndonjë status, apo artikull si kundërpërgjigje, por kanë zgjedhur SnapChat-in për të ironizuar drejtuesin e gazetës, Mero Baze.

Ka qenë Fatma Haxhialiu ajo që ka postuar një foto në SnapChat me filtrin e një patoku, ku shkruan: “Che ocha do të thoshte Mero Baze”. Dhe fjalinë, ajo e ka shoqëruar me disa emoji të qeshure duke ironizuar dhe thumbuar njëkohësisht, kështu drejtuesin e gazetës në fjalë.

WhatsApp-Image-2016-08-26-at-22.34.54.jpeg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026115894317627
array(1) { ["section"]=> string(67) "i-quajti-mendjelehta-aulona-dhe-fatma-i-pergjigjen-mero-bazes-50982" }