I riu emocionohet në çadër dhe harron fjalimin, por ajo që bën është edhe më qesharake (Video)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:41 04-04-2017 I riu emocionohet në çadër dhe harron fjalimin, por ajo që bën është edhe më qesharake (Video)

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha ka qenë sot së bashku me të rinjtë në Çadrën e Lirisë për të kërkuar zgjedhje të lira dhe të ndershme përmes një qeverie teknike.

Por emocionet e të rinjve para liderit të PD-së, duket se kanë bërë punën e vet këtë herë.

Njëri prej tyre ka harruar se çfarë do fliste dhe megjithë duartrokitjet e të pranishmëve, me shumë vështirësi e mbaroi fjalimin.

Ai madje ka nisur të qeshë me veten e tij. Ndiqni videon komike:

 

A post shared by cabonedaku?? (@cabonedaku) on

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070030689239502
array(1) { ["section"]=> string(97) "i-riu-emocionohet-ne-cader-dhe-harron-fjalimin-por-ajo-qe-ben-eshte-edhe-me-qesharake-video-74123" }