I riu përplas për vdekje kalimtarin në Kamëz

Publikuar tek: aktualitet, më 15:04 16-04-2018 I riu përplas për vdekje kalimtarin në Kamëz

Një i moshuar është përplasur për vdekje nga një makinë në zonën e Kamzës.

Kalimtari, identiteti i të cilit nuk dihet ende, është përplasur nga mjeti tip “Renault Clio” që drejtohej nga 27-vjeçari me inicialet O.H.

Forca të policisë kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të saj.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dhunohen për 12-ën herë zyrat e përgjithshme të 'Omonia', reagon kryetari: I shtojmë flamurët jo i heqim
Grabiti dhe terrorizoi me armë e thikë italianin, arrestohet i riu shqiptar (EMRI-FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.018164157867432
array(1) { ["section"]=> string(51) "i-riu-perplas-per-vdekje-kalimtarin-ne-kamez-117085" }