I riu shqiptar ngre në këmbë publikun dhe jurinë e “The Voice” në Gjermani, mediat e përshkruajnë si brilant zërin e tij (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:39 16-02-2017

Një i ri shqiptar ka marrë pjesë një natë më parë në spektaklin e taleteve ‘The Voice’ në Gjermani dhe me zërin e tij ka ngritur në këmbë publikun dhe jurinë.

Ai quhet Shpresim Ahmeti dhe është student në Gjermani.

Talenti i 18-­vjeçarit ka marrë vëmendjen e mediave gjermane të cilët kanë shkruar për talentin e tij duke e përshkruar zërin e tij si brilant.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.036417007446289
array(1) { ["section"]=> string(129) "i-riu-shqiptar-ngre-ne-kembe-publikun-dhe-jurine-e-the-voice-ne-gjermani-mediat-e-pershkruajne-si-brilant-zerin-e-tij-video-68881" }